27 Mart 2020 Cuma Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Kimya – Haluk Ozan Karabörklü
Kimyasal Tepkimelerde Hız

10:40 Kimya – Haluk Ozan Karabörklü
Karışımlar

 

11:20 Matematik – Levent Gündoğan
Permütasyon-1

 

12:00Matematik – Levent Gündoğan
Permütasyon-2

 

13:30 EBA Coğrafya

27 Mart 2020 Cuma Ders Programı (LGS)

12:00 EBA İngilizce

12:30 EBA Fen Bilimleri

13:30 Fen Bilimleri – Sena Keskin
Basit Makineler

 

14:10 Fen Bilimleri – Sena Keskin
Besin Zinciri

 

14:50 Sosyal Bilgiler – Eren Tufan
Demokratikleşme Hareketleri-1

 

15:30 Sosyal Bilgiler – Eren Tufan
Demokratikleşme Hareketleri-2

 

16:10 İngilizce – Deniz Baz
Modal Verb

26 Mart 2020 Perşembe Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Geometri – Hazel Ekinci
Noktanın Analitiği

 

10:40 Geometri – Hazel Ekinci
Noktanın Analitiği

 

11:20 Türkçe – Melike Demirbaş
Edat

 

12:00 Türkçe – Melike Demirbaş
Bağlaç – Ünlem

 

13:30 EBA Biyoloji

14:00 EBA Fizik

26 Mart 2020 Perşembe Ders Programı (LGS)

12:00 EBA Türkçe

12:30 EBA Matematik

13:30 Matematik – Beste Kaya
Dönüşüm Geometrisi

 

14:10 Matematik – Beste Kaya
Dönüşüm Geometrisi

 

14:50 Türkçe – Sercan Dinç
Sözcük Düzeyinde Anlatım Bozukluğu

 

15:30 Türkçe – Sercan Dinç
Sözcük Düzeyinde Anlatım Bozukluğu

 

16:10 İngilizce – Deniz Baz
Future Tense

25 Mart 2020 Çarşamba Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Fizik – Barış Demirbaş
Basit Harmonik Hareket

 

10:40 Fizik – Barış Demirbaş
Basit Harmonik Hareket Soru Çözümleri

 

11:20 Matematik – Levent Gündoğan
Saymanın Temel Prensibi

 

12:00Matematik – Levent Gündoğan
Saymanın Temel Prensibi Soru Çözümleri

 

12:40 Tarih – ilker Kaygusuz
Kurtuluş Savaşı Batı Cephesi-3

13:30 EBA EDEBİYAT

14:00 EBA MATEMATİK

14:50 Tarih – ilker Kaygusuz
Kurtuluş Savaşı Batı Cephesi-4

 

15:30 Türk Dili ve Edebiyatı – Ceren Toprak
Servet-i Fünun Edebiyatı

 

16:10 Türk Dili ve Edebiyatı – Ceren Toprak
Servet-i Fünun Edebiyatı Sanatçıları

 

25 Mart 2020 Çarşamba Ders Programı (LGS)

12:00 EBA İngilizce

12:30 EBA Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

24 Mart 2020 Salı Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Matematik – Barış Ulus
Türevin Geometrik Yorumu

 

10:40Matematik – Barış Ulus
Türevin Geometrik Yorumu

 

11:20 Coğrafya – Hüseyin Karadağ
Doğada Ekstrem Olaylar

 

12:00 Coğrafya – Hüseyin Karadağ
İnsan ve Doğa Etkileşimi

 

13:30 EBA İnkılap Tarihi

14:00 EBA Kimya

 24 Mart 2020 Salı Ders Programı (LGS)

12:00 EBA İnkılap Tarihi

12:30 EBA İnkılap Tarihi

13:30
Fen Bilimleri – Sena Keskin
Periyodik Sistem

 

14:10 Fen Bilimleri – Sena Keskin
Basit Makinalar

 

14:50 Matematik – Beste Kaya
Dönüşüm Geometrisi

 

15:30 Matematik – Beste Kaya
Dönüşüm Geometrisi

 

23 Mart 2020 Pazartesi Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Biyoloji – Esra Uzun
Sinir, Doku, Yapı


10:40 Biyoloji – Esra Uzun
Sinir, Doku, Yapı


11:20 Geometri – Hazel Ekinci
Dairede Alan


12:00 Geometri – Hazel Ekinci
Dairede Alan



12:40 Matematik – Barış Ulus

Türevin Geometrik Yorumu


13:30 EBA EDEBİYAT

14:00 EBA MATEMATİK

14:50
Matematik – Barış Ulus
Türevin Geometrik Yorumu

15:30 Felsefe – İrem Çelebi
Siyaset Felsefesi

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir