3 Nisan 2020 Cuma Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Kimya – Haluk Ozan Karabörklü
Kimyasal Tepkimelerde Hız

 

10:40 Kimya – Haluk Ozan Karabörklü
Kimyasal Tepkimelerde Hız

 

11:20 Matematik – Mehmet Anıl Parlak
Olasılık

 

12:00 Matematik – Mehmet Anıl Parlak
Olasılık

 

13:30 EBA Coğrafya

3 Nisan 2020 Cuma Ders Programı (LGS)

12:00 EBA İngilizce
12:30 EBA Fen Bilimleri

13:30 Fen Bilimleri -Sena Keskin
İklim ve Hava Olayları

 

14:10 Fen Bilimleri -Sena Keskin
İklim ve Hava Olayları

 

14:50 Sosyal Bilgiler – Eren Tufan
Atatürk Dönemi Dış Politika

15:30 Sosyal Bilgiler – Eren Tufan
Atatürk Dönemi Dış Politika

 

16:10 İngilizce – Deniz Baz
Expressing Obligation

2 Nisan 2020 Perşembe Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Geometri -Mustafa Gencer
Doğrunun Analitiği


10:40 Geometri -Mustafa Gencer
Doğrunun Analitiği

 

11:20 Türkçe – Heval İnanç
Cümlenin Öğeleri

 

12:00 Türkçe – Heval İnanç
Cümlenin Öğeleri

 

13:30 EBA Biyoloji
14:00 EBA Fizik

2 Nisan 2020 Perşembe Ders Programı (LGS)

13:30 EBA Türkçe
14:00 EBA Matematik

13:30 Matematik – Şeyma Deliömeroğlu
Eşitsizlikler

 

14:10 Matematik – Şeyma Deliömeroğlu
Eşitsizlikler

 

14:50 Türkçe – Banu Erkiner İlhan
Anlatım Bozulukları

 

15:30 Türkçe – Banu Erkiner İlhan
Anlatım Bozulukları

 

1 Nisan 2020 Çarşamba Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Fizik – Eda Akbulut
Fotoelektrik Olayı

 

10:40 Fizik – Eda Akbulut
Fotoelektrik Olayı



11:20 Matematik – Mehmet Anıl Parlak
Kombinasyon



12:00 Matematik – Mehmet Anıl Parlak
Kombinasyon



12:40 Tarih – İlker Kaygusuz
Türk İnkılabı



13:30 EBA Edebiyat
14:00 EBA Matematik

14:50 Tarih – İlker Kaygusuz
Türk İnkılabı

 

15:30 Edebiyat – Nihal Kara
Fecriati Topluluğu



16:10 Edebiyat – Nihal Kara
Fecriati Topluluğu Sanatçıları

31 Mart 2020 Salı Ders Programı (TYT-AYT)

10:00Matematik – Merve Tuğçe Başak
Diziler

 

10:40Matematik – Merve Tuğçe Başak
Diziler

 

11:20 Coğrafya – Hüseyin Karadağ
Uygarlık ve Medeniyetler

 

12:00 Coğrafya – Hüseyin Karadağ
Ekonomik Faaliyet Türleri

 

13:30 EBA İnkılap Tarihi
14:00 EBA Kimya

31 Mart 2020 Salı Ders Programı (LGS)

12:00 EBA İnkılap Tarihi
12:30 EBA İnkılap Tarihi

13:30 Fen Bilimleri -Sena Keskin
İklim ve Hava Olayları

 

14:10 Fen Bilimleri -Sena Keskin
İklim ve Hava Olayları

14:50 Matematik – Şeyma Deliömeroğlu
Birinci Dereceden Denklemler

15:30 Matematik – Şeyma Deliömeroğlu
Eşitsizlikler

 

30 Mart 2020 Pazartesi Ders Programı (TYT-AYT)

10:00 Biyoloji – Esra Uzun
İnsanda Sinir Sistemi

 

10:40 Biyoloji – Esra Uzun
İnsanda Sinir Sistemi

 

11:20 Geometri – Mustafa Gencer
Doğrunun Analitiği

 

12:00 Geometri -Mustafa Gencer
Doğrunun Analitiği

 

12:40 Matematik – Merve Tuğçe Başak
Diziler

 

13:30 EBA EDEBİYAT
14:00 EBA MATEMATİK

14:50
Matematik -Merve Tuğçe Başak
Diziler

 

15:30 Felsefe – İrem Çelebi
M.Ö. 6.yy /M.S. 2.yy Felsefesi