Netflix; internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir.

Dizi ve filmleri reklam olmadan aylık düşük bir ücret karşılığında, istediğiniz kadar,  istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Üstelik her hafta yeni diziler ve filmler ekleniyor!

Netflix başlangıçta 30 günlük bir deneme süresini ücretsiz sunuyor ve istediğiniz zaman sistemden ayrılma olanağı var. İşte Netflix’le ilgili bilgiler:

Netflix'in Maliyeti Nedir?
Netflix’i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda düşük bir sabit aylık ücretle izleyin. Aylık 17,99 TL ücretle başlayan planlar. Ekstra maliyet veya sözleşme yok.
Nerede izleyebilirim?
İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman, sınırsız sayıda cihazda izleyin. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açın.Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenleri kullanın. Netflix’i her yere beraberinizde götürün.
Nasıl iptal ederim?
Netflix esnektir. Sinir bozucu hiçbir sözleşme ve taahhüt yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklamayla kolayca iptal edebilirsiniz. İptal ücreti yoktur – hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.
Netflix'te ne izleyebilirim?
Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin.
Ücretsiz deneme nasıl işler?
Netflix’i 30 gün ücretsiz deneyin! Netflix denemesini beğendiyseniz hiçbir şey yapmayın; üye olarak kalmayı seçtiğiniz sürece üyeliğiniz otomatik olarak devam edecektir. Deneme süreniz bitmeden önce istediğiniz zaman iptal edebilir, bu durumda hiçbir ücret ödemezsiniz. Karmaşık bir sözleşme yok, iptal ücreti yok, taahhüt yok. Günün 24 saati, istediğiniz zaman çevrimiçi iptal edin.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir